X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

kategorie
Facebook

Obchodní podmínky

Úvod:

Následující obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě (e-shop) CENTROFLOR, s.r.o. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti zákazníků (objednávajících) a prodávajícího (CENTROFLOR, s.r.o.).

Objednávka:

 • Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu (e-shop) CENTROFLOR, s.r.o. jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
 • Přijetím objednávky se rozumí zaslání "Potvrzení o přijetí objednávky k dalšímu zpracování", které je zasíláno automaticky na Váš e-mail.
 • Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
 • Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.
 • Vyplněním registračního formuláře v rámci internetového obchodu (e-shopu), kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Ochrana těchto dat je popsána v odstavci "Ochrana osobních dat".

Ochrana osobních dat:

 • Osobní data (jméno, adresa, telefon, ...), která byla sdělena při registraci zákazníka (či jiným způsobem) jsou společností CENTROFLOR, s.r.o. považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Společnost CENTROFLOR, s.r.o., údaje o zákaznících nesděluje třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (přepravní společnosti, banky, ...) a to pouze v nutném rozsahu.

Způsob platby:

 • Při předání zboží - platba v hotovosti při převzetí výrobku od přepravní společnosti.
 • Platba předem bankovním převodem - před odesláním zboží je zákazníkovi odeslána faktura k úhradě -platba předem. Zboží je kupujícímu odesláno po připsání platby na účet společnosti CENTROFLOR, s.r.o.. Před odesláním zboží je zákazníkovi odeslána faktura k úhradě -platba předem.
 • Bankovním převodem - zákazník převezme zboží a zaplatí v termínu dohodnuté splatnosti. Tento způsob úhrady je umožněn bezproblémovým, pravidelně odebírajícím a dlouhodobým zákazníkům. Záleží na uvážení obchodního zástupce společnosti

           EET (platba hotově, nebo paltební kartou) Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku
           a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději
           do 48 hodin.

Expedice:

 • Vzhledem k tomu, že spol. CENTROFLOR s.r.o. je výrobní společností, dodací lhůta je zpravidla od 2 do 30 dnů, dle toho, zda-li je zboží skladem či nikoliv. Důležité je uvést na objednávce, v případě nutnosti, potřebný termín dodání. плед купить

Přeprava a cena za přepravné a balné:

 • CENTROFLOR, s.r.o. preferuje služby České pošty
  - Geis (doručeno do druhého dne od podání na uvedenou adresu) - cena dle váhy zásilky
  - Balík do ruky (doručeno do druhého dne od podání na uvedenou adresu) - cena dle váhy zásilky
  - Balík na poštu (doručeno do druhého dne od podání na příslušnou poštu) - cena dle váhy zásilky. 
  Poštovné se fakturuje ve výši skutečných nákladů Geis nebo České pošty.

  BALNÉ - zdarma.
  POŠTOVNÉ  je zdarma (jen službou Geis) při odběru zboží v minimální hodnotě 1700,- Kč bez DPH (2057,- Kč s DPH).
  Platné pouze při objednávce uskutečněné v e-shopu a pro zásilky po "České republice".

  Při odesílání zboží do zahraničí se cena za dopravu fakturuje v cenách přepravce. Využíváme většinou služby České pošty nebo DPD.

Reklamace:

 • Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout a zkontrolovat bez zbytečného odkladu. V případě zjištěných závad je kupující povinen prodávajícího o těchto závadách informovat písemně nebo e-mailem a to do tří dnů od převzetí zboží.
 • V případě uznání reklamace je kupujícímu vrácena plná kupní cena, nebo se zašle zboží nové - dle vzájemné dohody.
 • Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z funkčních vlastností výrobků.

Odstoupení od kupní smlouvy:

 • Storno objednávky ze strany kupujícího – kupující má právo odstoupit od objednávky kdykoliv před expedicí zboží a to bez jakéhokoliv postihu. Stornovat ji lze buď telefonicky +420 412 315 901 nebo emailem na info@centroflor.cz.
 • Nárok na odstoupení od kupní smlouvy dle § 1829 a násl. Občanského zákoníku má pouze spotřebitel, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být prodávajícímu doručeno do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zaslat na adresu společnosti CENTROFLOR, s. r. o., Šluknovská 402, Velký Šenov, 407 78 nebo na email info@centroflor.cz.
 • V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající kupní cenu do 14 dnů od vrácení nepoškozeného zboží. Náklady spojené s dodáním zboží vrátí prodávající společně s kupní cenou. Jestliže, kupující zvolil jiný než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající částku odpovídající nejlevnějšímu způsobu dodání zboží, který prodávající nabízí.
 • Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené prodávajícímu bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu nárok na náhradu škody jemu vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. Za znehodnocení zboží nebude a nemůže být považováno běžné poškození obalu, které vzniklo vybalováním zboží.
 • Storno objednávky ze strany prodávajícího – prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku (kupní smlouvu) nebo její část v těchto případech: zboží je již vyprodáno a nové se nebude vyrábět, nebo se výrazně změnila cena prodávaného zboží, např. z důvodu změny ceny dodávaného materiálu obsaženého ve zboží, dále v případě zjevné chyby v ceně zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.