kategorie

O nás

CENTROFLOR s.r.o. je jedním z největších a tradičních výrobců umělých květin a ozdobnických výrobků v České republice. V minulosti byly naše výrobky vyváženy „do celého" světa známou exportní společností JABLONEX Jablonec nad Nisou. V současnosti kromě tuzemska vyvážíme výrobky převážně do Německa, Velké Británie, Spojených států amerických, Polska, Slovenska, Švýcarska.

Ačkoliv naše společnost vznikla z časového hlediska nedávno, v roce 1996, umělé květiny se v našem regionu vyrábějí již od začátku 20 století a název CENTROFLOR  existuje již několik desítek let.

Společnost CENTROFLOR se zabývá výrobou  umělých  květin včetně módních doplňků (na šaty, do vlasů, k svatebním obřadům, ...), umělého (vatového, papírového) ovoce, různých přízdob a ozdob týkajících vánoční a velikonoční tématiky, figurek, pestíků, žinylky a mnoha dalších komponentů týkajících se aranžování či vlastní tvorby.

V poslední době se firmě úspěšně daří v hobby sektoru, kde je největší zájem o žinylku (chlupatý ozdobný drát v mnohém připomínající vánoční řetěz),  vatové (papírové) koule, vajíčka a jiné tvary. Tyto materiály jsou za zajímavé ceny a používají se nejvíce při práci s dětmi pro rozvoj jejich tvořivosti. Protože se snažíme našim zákazníkůmnabídnou co nejlepší servis , rozšířili jsme naši nabídku o další výtvarný materiál i od jiných výrobců - např. barvičky, lepidla, nůžky, barevný papír. постельное бельё вилюта

Naše společnost je schopna přizpůsobit se požadavkům a přáním zákazníka. Úspěšně spolupracujeme s některými známými výtvarníky. Společnost  CENROFLOR, s.r.o. má vlastní vývoj (vzorkařky). V současné době máme vyvzorováno přes 20 000 výrobků.

Hlavním zájmem naší společnosti  je nabídnout naše výrobky co nejširšímu spektru zákazníků. Výrobky jsou určeny nejen pro prodejce, ale od roku 2005 mohou koncoví zákazníci některé výrobky nakoupit  v e-shopu, který se neustále vyvíjí. E-shop zároveň slouží nejen jako malý katalog, ale slouží také pro představu zákazníků, co je možné v CENTROFLORU objednat nebo i vyrobit.

Budeme rádi, když Vás naše výrobky zaujmou. Pokud budete mít jakékoli připomínky, náměty či požadavky, obraťte se bez problémů na nás.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Zavřít